• Turkish
  • English

Sevgili öğrencilerimiz,

Üniversitemiz ile çevrimiçi eğitim platformu Coursera arasında yapılan iş birliği anlaşması uyarınca istekli ve başarılı öğrencilerimizin kendilerini geliştirmelerini ve mezuniyet sonrasında istedikleri sektörlerde daha kolay iş bulmalarını desteklemek amacıyla profesyonel sertifika programları düzenliyoruz.

Ekte listesi bulunan sertifika programlarına katılmak isteyen öğrencilerimiz Üniversitemiz Öğrenme ve Öğretme Birimi YU-LEARNT ile yu.learnt@yeditepe.edu.tr adresi üzerinden iletişime geçebilirler.

Her etapta aynı anda 50 öğrencimizin faydalanabileceği eğitimler tamamlandıkça bir sonraki grubu eğitime davet edeceğiz. Sınırlı sayıda kontenjan bulunduğundan sistem üzerinden eğitim etkinliğini ve platformun kullanımını takip ederek kullanılmayan lisansları başka öğrencilere aktaracağımızdan dersleri düzenli şekilde takip etmenizi ve mümkün olan en kısa sürede tamamlamanızı öneririz. Etkinleştirilmediği görülen davetler 1 hafta, derslere kayıt olunmadığı ve ders takibi yapılmadığı saptanan davetler ise 2 hafta içinde başka kullanıcılara aktarılacaktır.

Şimdiden keyifli bir öğrenme süreci dileriz. 

Coursera sertifika programlarını incelemek için lütfen tıklayınız.

paylaş